Spodnie są świetne, jakościowo i wyglądają super z jakimś basicowym topem albo z czerwonym lub zielonym - wtedy stylówka jest bardziej energetyczna.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Koszulka jest świetna, jej bawełna jest nieco cieńsza niż inne koszulki które mam z touches ale nie przeszkadza mi to bo jest idealna na lato, lżejsza. Pasuje do brązowych spodni muślinowych z falbana które kupiłam rok temu i noszę w zestawie, sprawdza się świetnie. Rozmiar standardowy.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Najlepszy kostium jaki miałam w życiu!!!! Idealny! Materiał najwyższej jakości! Najważniejsze to że zbiera i utrzymuje mój wielki biust w rozmiarze 80J a strój mam w rozmiarze L! Kocham! Kocham! Kocham! Wart każdej złotówki!!!! Dziewczyny naprawdę z czystym sumieniem polecam!
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Swietnie odszyty, wygodny.Kobiecy. Bardzo ladny. Rozmiarowka dobrze dopasowana.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Mam czarna a teraz trafiła do mnie biała . Polecam ❤️
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️



