Top bardzo polecam świetna jakość ,przewiewny materiał idealny na ciepłe dni . Na pewno chętnie mogę z czystym sumieniem polecić innym.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Miekki, przyjemny material, idealna dlugosc nogawki przy wzroscie 170cm.
Mile i wygodne, polecam!
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Bardzo stylowa, jakościowa apaszka, miły materiał a jej wymiary pozwalają na wiele ciekawych wiązań i możliwości stylizacji.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Bikery są świetne, zamawiam kolejny raz, latem chodzę w nich na okrągło! Uda mam dosyć spore i zawsze miałam z nimi problem przy ubieraniu się, to moja największa część ciała, a wyglądają w tych bikerach na prawdę świetnie.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️








