Bardzo stylowa, jakościowa apaszka, miły materiał a jej wymiary pozwalają na wiele ciekawych wiązań i możliwości stylizacji.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Bikery są świetne, zamawiam kolejny raz, latem chodzę w nich na okrągło! Uda mam dosyć spore i zawsze miałam z nimi problem przy ubieraniu się, to moja największa część ciała, a wyglądają w tych bikerach na prawdę świetnie.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Top to świetny wybór na upalne dni idealnie sprawdzi się zarówno na codzień i pdczas letnich wyjazdów. Polecam
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Spodnie są bardzo wygodne,dobrze dopasowuje się do sylwetki. To doskonały wybór dla osób ceniący wygodny I swobodny styl Polecam
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️








