Najlepszy kostium jaki miałam w życiu!!!! Idealny! Materiał najwyższej jakości! Najważniejsze to że zbiera i utrzymuje mój wielki biust w rozmiarze 80J a strój mam w rozmiarze L! Kocham! Kocham! Kocham! Wart każdej złotówki!!!! Dziewczyny naprawdę z czystym sumieniem polecam!
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Swietnie odszyty, wygodny.Kobiecy. Bardzo ladny. Rozmiarowka dobrze dopasowana.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Mam czarna a teraz trafiła do mnie biała . Polecam ❤️
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Wydłużają nogi
Idealnie będą pasować do butów na obcasie ❤️
Dość długie jak na mnie 163cm ale uwielbiam je
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️
Cudownie się nosi, założyłam ją na swoje urodziny, wiele osób pytało skąd mam ten komplet ❤️
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii ❤️